skip to Main Content

CONTACTINFORMATIE

Onderstaand de openingstijden, mailadressen en nummers van de betreffende afdelingen. Zo heeft u in een keer contact met de juiste mensen.

APK & Onderhoud

Ma t/m vr: 07:00 t/m 17:15
Za: 08:00 t/m 12:00

apk@theomulder.nl

Koos Adriaanse
T: 06 13 29 21 72

Transportkoeling

Ma t/m vr: 07:00 t/m 17:15
Za: 07:30 t/m 12:00

koeling@theomulder.nl

Theo van Velzen
T: 06 13 29 18 57

Handel en verhuur

Ma t/m vr: 07:30 t/m 16:15
Za: gesloten

patrick@theomulder.nl

Patrick Zirkzee
T: 06 57 57 87 30

Nieuwbouw

Ma t/m vr: 07:00 t/m 16:15
Za: gesloten

nieuwbouw@theomulder.nl

Peter Cadel
T: 06 13 29 40 18

Reclame

Ma t/m vr: 07:30 t/m 17:15
Za: gesloten

reclame@theomulder.nl

Peter Verzeide
T: 06 51 54 97 15

Spuiterij

Ma t/m vr: 07:30 t/m 16:15
Za: gesloten

spuiterij@theomulder.nl

Peter Mulder
T: 06 13 29 26 48

Inkoop

Ma t/m vr: 07:30 t/m 16:15
Za: gesloten

stefan@theomulder.nl

Stefan Mulder
T: 06 13 29 31 93

Magazijn / afgifte goederen

Ma t/m vr: 07:30 t/m 16:15
Za: gesloten

magazijn@theomulder.nl

T: 06 13 29 43 79

Administratie

Ma t/m vr: 08:00 t/m 17:00
Za: gesloten

administratie@theomulder.nl

T: 071 402 69 01

Personeelszaken

Ma t/m vr: 08:00 t/m 17:00
Za: gesloten

personeel@theomulder.nl

Marieke Mandras
T: 071 402 69 01

Back To Top